Logo Excerpt
My Title

EVENIMENTE

Program August // Septembrie // Octombrie

Program februarie-martie

PROGRAM SUFRAGERIA TRUE CLUB

**

Marti, 7 August – True Folk

Miercuri, 8 August – Acoustic Wednesday

Joi, 9 August –  True Voice: Sing with our band

Vineri, 10 August – Red Parlament

Sambata, 11 August- Summer Vibes 4

Duminica, 12 August – Roxana Stroe Live

**

Marti, 14 August : True Flok

Miercuri, 15 August – Acoustic Wednesday

Joi, 16 August  –  True Voice: Sing with our band

Vineri, 17 August – Iulia Dumitrache

Sambata, 18 August- Heavy Rotation

Duminica, 19 August – Blues Night: Out of the Blue

**

Marti, 21 August : True Flok

Miercuri, 22 August – Acoustic Wednesday

Joi, 23 August  –   True Voice: Sing with our band

Vineri, 24 August –  HotPlay & Natalia Barbu

Sambata, 25 August-  Friends

Duminica, 26 August – Rock’n Folk cu Micul Paris

**

Marti, 28 August : True Flok: Dusty Ride

Miercuri, 29 August – Acoustic Wednesday

Joi, 30 August  –   True Voice: Sing with our band

Vineri, 31 August – Bedda Band

Sambata, 1 Septembrie – Autumn Vibes / DJ nigt

Duminica, 2 Septembrie – Folk: Dana, Vio & Puiu

**

Marti, 4 Septembrie – True Flok

Miercuri, 5 Septembrie  – Acoustic Wednesday

Joi, 6 Septembrie   –   True Voice: Sing with our band

Vineri, 7 Septembrie  – Friends

Sambata, 8 Septembrie  –  Lipscani Band

Duminica, 9 Septembrie  – Blues Night

**

Marti, 11 Septembrie – True Flok

Miercuri, 12 Septembrie  – Acoustic Wednesday

Joi, 13 Septembrie   –   True Voice: Sing with our band

Vineri, 14 Septembrie  – Freestay

Sambata, 15 Septembrie  –  Heavy Rotation

Duminica, 16 Septembrie  – Blues Night

**

Marti, 18 Septembrie – True Flok

Miercuri, 19 Septembrie  – Acoustic Wednesday

Joi, 20 Septembrie   –   True Voice: Sing with our band

Vineri, 21 Septembrie  – Freestay

Sambata, 22 Septembrie  – Emanuel Mirea

Duminica, 23 Septembrie  – Blues Night

**

Marti, 25 Septembrie – True Flok

Miercuri, 26 Septembrie  – Acoustic Wednesday

Joi, 27 Septembrie   –   DESCHIDERE SEZON LIVE

Vineri, 28 Septembrie  – The Colours

Sambata, 29 Septembrie  – Trupa Friends

Duminica, 30 Septembrie  – Blues Night

**

Marti, 2 Octombrie – True Flok

Miercuri, 3 Octombrie  – Acoustic Wednesday

Joi, 4 Octombrie  –   True Voice: Sing with our band

Vineri, 5 Octombrie  – Trupa NightShift

Sambata, 6 Octombrie  – Red Parlament

Duminica,  7 Octombrie – Blues Night

**

Marti, 9 Octombrie – True Flok

Miercuri, 10 Octombrie  – Acoustic Wednesday

Joi, 11 Octombrie  –   True Voice: Sing with our band

Vineri, 12 Octombrie  – Trupa Friends

Sambata, 13 Octombrie  – Freestay

Duminica,  14 Octombrie – Blues Night

**

Marti, 16 Octombrie – True Flok

Miercuri, 17 Octombrie  – Acoustic Wednesday

Joi, 18 Octombrie  –   TRUE CLUB ANNIVERSARY – 8 ANI!

Vineri, 19 Octombrie  – Trupa JukeBox & Bella Santiago

Sambata, 20 Octombrie  – Hot Play & Natalia Barbu

Duminica,  21 Octombrie – Blues Night

**

Marti, 23 Octombrie – True Flok

Miercuri, 24 Octombrie  – Acoustic Wednesday

Joi, 25 Octombrie  –  True Voice: Sing with our band

Vineri, 26 Octombrie  – The Colours

Sambata, 27 Octombrie  – FREESTAY

Duminica, 28 Octombrie – Blues Night